22/03/2020 00:39:46Doom Eternal
Steam'in mağaza sayfasında gözümüze soktuğu Doom Eternal çıktı. id Software tarafından geliştirilen oyun PS4, XBOX One, PC platformları üzerinden oynanabilir durumda.

Steam PC fiyatı şimdilik 199TL.
Oyunun Steam sayfasındaki açıklaması şu şekilde:

Cehennem orduları dünyayı istila etti. Bu müthiş, tek oyunculu macerada Slayer olarak boyutlararası iblis avına çık ve insanlığı kurtar.
Tek Korktukları Şey… Sensin.
Yüksek tempolu birinci şahış nişancı çatışmalarına yeni bir soluk getiren DOOM Eternal'da muazzam hız ve güç baş döndürüyor.
Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda
Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ile modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.
Uğursuz Üçlü
İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!
Battlemode'a Gir
id Software, yepyeni bir 2'ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak beş maçlık hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

Doom Eternal Game Picture
doom eternal çıktı mı, doom eternal fiyat, doom eternal ps4, doom eternal kırıldı, doom eternal inceleme, oyun, oyunparadoksu, oyun paradoksu